Par mums

Katram zvēram ir sava vieta, kur tas jūtas labi. Pūcīte ir vieta, kur bērns jūtas labi.

Pūcītes filozofija

Jau astoto gadu savus jaunos audzēkņus gaidām privātājā pirmsskolas izglītības iestādē "PŪCĪTE" - Raunas ielā 32.

MŪSU MĒRĶIS - Pilnveidot bērnu, kā personību ar savu un savas tautas vērtību apziņu. Drošs, pārliecināts, mīlēts, aktīvs, radošs un krietns mazais Cilvēks. 

MŪSU DEVĪZE - JŪTIES KĀ MĀJĀS! Mājās ir labi un vienmēr gribas atgriezties. Mājas sajūta ir tā, kas ļauj mazulim veiksmīgi īsā laikā adaptēties, ātrāk pārvarot bailes no jaunas vietas, kurā ilgāks laiks jāpavada bez vecākiem. Mājas vide rada drošības sajūtu un vēlmi  iepazīt sevi, citus bērnus un apgūt visu jauno. 

MŪSU UZDEVUMS - Stiprināt bērna patstāvību caur ētiski estētisko, intelektuālo un fizisko aktivitāti, veidojot bērna iekšējo vēlmi izzināt apkārtējo pasauli. 

MŪSU PAMATI - Latviešu nacionālā kultūra, latviskā dzīvesziņa un pasaules skatījums - kur bērni visu apgūst caur spēli un praktisku darbošanos, pakāpenisku pasaules iepazīšanu kopā ar pieaugušo, klausīšanos un atveidošanu, radošumu un otra Cilvēka, kā personības respektēšanu. Iepazīsim pasauli caur latvisko gadskārtu ciklu, caur pasakām, caur savas zemes skaņu, garšu, krāsu un smaržu, lai vēlāk redzētu pārējo pasauli jau daudz sagatavotāki un pasaule novērtētu mūs.

2016./2017 mācību gadā sporta dejas turpina vadīt Ligita Rihtere „Rihtera deju skolas" vadītāja.  Angļu valodas nodarbības, ko vada Esperanza Lucia Higuera Garzon , Spāņu valodas centrs un logopēdiskās nodarbības Ingūnās Panderes vadībā.

PPII „PŪCĪTE" gaida Jūsu mazuli vecumā no 1 gada vecuma līdz 6 gadiem.
 

Personāls

PPII „PŪCĪTEI" ir licencēta Pirmsskolas izglītības programma un apstiprināts metodiskais plāns ,kurš ir pielāgots katra bērna vecumam un attīstības pakāpei.

Mūsu audzinātājām ir pedagoģiskā izglītība un pieredze. Neaizstājamas  audzinātāju un bērnu palīgi ikdienas darbos  ir mīļās un gādīgās auklītes, kas līdzdarbojas ikdienas aktivitātēs. Uz kopīgā sadarbības pamata katra diena Pūcītē mazajam Cilvēkam ir jautra, atraktīva un radoša. 

Mūsu lielākais gandarījums ir bērna prieks un sajūsma par jaunatklāto, paša spēkiem paveikto darbiņu. Prieks, kad bērni no Pūcītes nodarbībām, kaut ko jaunu iemāca arī saviem vecākiem. Mums pašiem tik daudz, kas aizgūstams no savu mazuļu dzīvesprieka! 

Mani sauc Līga. Esmu Privātās pirmsskolas izglītības iestādes "Pūcīte" vadītāja. Man pieder tā laime būt Pūcītē no pašām pirmajām dienām līdz šodienai... Un tā, jau vairāk nekā trīs gadus Pūcītei noteikti pieder viena daļa no manas sirds. Šodien Pūcīte vēl ir maza, bet viņa aug, tiecas uz izaugsmi un pilnību. Gaida katru mazo Pūces Bērnu, lai samīļotu, pamācītu, iedvesmotu. Esmu laimīga, ka varu augt, attīstīties un pilnveidoties Pūcītē kopā ar brīnišķīgiem kolēģiem. Mani iedvesmo katra bērna smaids, prieks un apskāviens - no tā visa es kļūstu bagāta un laimīga.

Līga Ābele, vadītāja - metodiķe

Esmu Anda – pašu mazāko pūcēnu audzinātāja. Baltajā pūcītē bērniņi aizsāk savas bērnudārza gaitas, tāpēc no manas puses ir ļoti svarīgi bērniem parādīt, ka bērnudārzs ir droša un pozitīva vieta, lai turpmāk tas veidotos kā skaists ceļojums. Vislielākais prieks rodas tad, kad Tu redzi bērnos patiesus smaidus sejās nākot uz Pūcīti. Smaids ir kā saules stars, kurš saista ar neredzamiem pavedieniem mūs visus. Tad pelēka diena var kļūt par varavīksni labiem darbiem, jo vislielākā vērtība ir tam, ko mēs darām no sirds, pat tad, ja citi to neievēro.

Anda Koka, baltās pūcītes audzinātāja

Strādāju bērnudārzā „Pūcīte” par auklīti, pie pašiem mazākajiem - Baltajiem Pūcēniem. Darbs man ļoti patīk. Es katru rītu ar lielu prieku eju uz bērnudārzu, jo tur es jūtos kā mājās. Man pašai ir jau četri lieli bērni, tāpēc es esmu priecīga, ka atkal varu būt kopā ar mazajiem, tik skaistā vietā. Pateicoties Pūcītei es atkal esmu atgriezusies savā dzimtajā pilsētā, Rīgā. Esmu priecīga, ka man ir tik jauks un mīļš kolektīvs un vadība.

Sandra, baltās pūcītes audzinātājas palīgs

Esmu Lana - Dzeltenās Pūcītes audzinātāja. Man „Pūcīte” ir kā krāsaina, brīnumaina un ļoti mīļa pasaule, kura ir piepildīta ar smiekliem, smaidiem, zinātkāri, arī kādu palaidnību un jauku kopā būšanas sajūtu. Es priecājos, ka ik dienu varu būt kopā ar saviem Pūcēniem, palīdzēt izzināt pasauli, čakli darboties, priecāties, smaidīt, nožāvēt pa kādai asarai ja ir skumji un kopā ar bērniem veidot ikdienu krāsainu, gaišu un emocijām bagātu. Prieks un mīlestība, kuru saņemu no saviem Pūcītes bērniem, kopīgi paveiktie darbiņi ir mans iedvesmas avots, kas veido manu dzīvi krāsainu un košu.

Lana Kalniņa, dzeltenās pūcītes audzinātāja

Mani sauc Dita. Strādāju bērnudārzā Pūcīte par auklīti. Darbs man dod lielu gandarījumu. Darbs ir radošs. Bērniņi mīļi. Kolēģītes draudzīgas. Ir prieks, ka darbs ir manas otrās mājas.

Dita Zemgale, dzeltenās pūcītes audzinātājas palīgs

Esmu Inga - dzīvespriecīga, darbīga, radoša un reizēm arī domīga iemītniece Zaļās Pūcītes grupiņā, kas ar lielu labpatiku līdzdarbojas nelielā mazuļu bariņā un priecājas par katra mazā jaunatklājēja varēšanu un darboties gribēšanu. Man ir patiess prieks vērot, kā, sākot bērnudārza gaitas, lēnām - palēnītiņām katrs mazulis patstāvīgi sāk apzināties sevi šajā interesantajā, krāsām un skaņām, emocijām un situācijām pilnajā pasaulē. Tamdēļ bez liekas domāšanas varu teikt - nav nekā skaistāka kā būt līdzās bērniem! Esmu pateicīga, ka varu ik dienu nākt uz Pūcīti un mazie pūcēni ar saviem patiesajiem smiekliem, ziņkārīgajiem skatieniem un jautājumiem, krokodiļasarām, vienkāršību un neizsīkstošo enerģiju mālē manu ikdienu tik krāšņu un izteiksmīgu!

Inga Ščucka, zaļās pūcītes audzinātāja

Esmu Gunta, strādāju bērnudārzā "Pūcīte" par auklīti. Ja darbs rada prieku, tad darbs vairāk ir atpūta, ko Pūcītē var rast. Katrs bērns ir personība, mēs gribam un Pūcītē esam viņu uzticamie draugi, kas kopīgiem spēkiem palīdz pilnveidoties un izzināt šo jauno pasauli, kas ir tik jauna un interesanta šajā dzīves mazo Pūcēnu posmā.

Gunta Bogdanova, zaļās pūcītes audzinātājas palīgs

Iepazīsim pasauli caur gadskārtu ciklu, caur pasakām, caur savas zemes skaņu, garšu, krāsu un smaržu, bet vēlāk – redzēsim pārējo pasauli jau daudz sagatavotāki. Katram bērnam ir savs laiks – laiks, kad gribas dziedāt, runāt, staigāt, prātot. Tradicionālā kultūrā netiek uzspiests vienādības zīmols – visi ir vienādi-, drīzāk akcentēta katra bērna individualitāte. Mēģināsim atklāt arī Jūsu bērna skaņu pasauli tad, kad viņš to ļaus.

Julgī Stalte, muzikālā audzinātāja

Grupa

PPII „PŪCĪTĒ" ir 3 grupiņas, kurās bērnu skaits nepārsniedz 12, lai pedagogi spētu veltīt katram bērnam individuālu uzmanību un apmācību.

1,5-2,7 gadi

Baltā Pūcīte

Baltajā Pūcītē nāk bērniņi no pusotra gada vecuma

Lasīt vairāk

3-4 gadi

Dzeltenā Pūcīte

Bērnu vecums Dzeltenajā Pūcītes grupiņā ir sākot no 3 gadu vecuma.

Lasīt vairāk

4-6 gadi

Zaļā Pūcīte

Zaļajā Pūcītes grupiņā rosās bērni vecumā no 4 - 6 gadu vecumam.

Lasīt vairāk

 

 

Ienākot Pūcītē katrs jutīsies kā mājās. Izglītības iestādes prasībām pielāgotās siltās, gaišās un mājīgās telpas gaumīgi iekārtotas bērna labsajūtai un attīstībai.

PPII „PŪCĪTE" nodrošina iespēju apgūt Pirmsskolas izglītības programmu /Licence Nr. V-3433/, dienas režīmu atbilstoši katra bērna vecumam. Tiek nodrošināta kvalitatīva, sabalansēta ēdināšana 3x dienā (brokastis, pusdienas, launags). 2 x dienā slēgtā teritorijā notiek pastaigas un rotaļas svaigā gaisā, kur blakus smilšu kastei, šūpolēm un slidkalniņam, ir arī bērnu iekopts sakņu dārzs. 

PPII „PŪCĪTE" ir pirmsskolas izglītības iestāde, kas atvērta visu gadu no 8.00. - 18.00 (izņemot brīvdienas un svētku dienas). Piedāvājam iespēju „Pūcīti" apmeklēt arī dažas dienas nedēļā (ne mazāk, kā 10 dienas mēnesī).

 Iepazīsti Pūcīti VAIRĀK